REKLAM OYUNU:))

Günaydın arkadaşlarım..Çok mahçubum size..Cumartesi akşamı yeni modem gelince başına üşüştük dedim kısa bir not yazdım size.Tekrar gelemedim malum haftasonu çocuklarda evde oluyor.Dünde dişte randevum vardı gittim.Köprü yapacaklardı ağrısız üstü delik bir dişim vardı onu küçültürken dr. kanamayı durduramadı biraz ara verdi dursun diye.Öğlen sonuya kaldım geçici dolgu yaptı ölçü alındı perşembeye dolguyu çıkarıp kanal tedavisi yapıp köprüyü takacak..Malum olarakta eve gelince psikolojik olarak hasta oluyor insan.Kendimi istirahate verdim akşamada zaman bulamadım.

Birçok arkadaşım saolsun uğramış mahçub oldum.Hemen iadeye jet hızıyla başlamam lazım:)))Bu arada reklammıdır?sobemidir yine başıma dolamışlar.

Birini yazsam biri var deyip beni hoşgörmenizi istiyorum.İlk aklıma gelenler şu an msnde İLKNUR var hakkını yemiyeyim ablam gibi demiş benim için.Ablası kurban olsun ona.Örgüleri,içtenliği ve inançlılığıyla beni etkiledi.Tabi bu arada benimde ablam var..Sevdiğim saydığım onun yokluğundada aradığım telini çaldırdığım Nurdan ablam.Tek ağbi sahibiyken bir kızkardeşim daha olan taaaaa İzmir'den bulduğum blog dışındanda bazı ortak şeyleri yaşadığımız sevgili Nuriye..Haaa birde ekmeğini yiyip suyunu içtiğim can Urfa'mın blogtan tanıştığım hediyesi eşsiz bir bacım daha Sibelcim ürkek ceylanım benim:)))Yine muhabbetine doyamadığım birçok şeyi paylaştığım örgü ustası sevgili İclal..

Bu arada sevdiğim özlediğim bu aralar nete hiç gelemeyen Selda.Sıcakkanlı,hoş sohbet,samimi becerikli birçok marifeti bir arada yaşayan Emine...

Kimse alınmasın hızlı yazıyorum öyle fazla becerilerini yazamadım.Hepinizin yeri başka benim için özelsiniz.Adını yazamadığım bütün arkadaşlar beni hoşgörsün..

Arkadaş listemde olsun olmasın yazsın yazmasın ben genelde birçok arkadaşa uğramaya çalışırım..Ama dikkat ediyorum tabiki son zamanlarda ben fazla gezemiyorum..Sadece ogün msj bırakan arkadaşlarıma iadeye gidebiliyorum..Şimdi yokluğumda o kadar çok arkadaşı uğramışki ben gittim o gelmedi diyecek:)))Şaka hemen birkaç kişiye iadeye gitmem lazım...

Fazla uzatmadan burdan ayrıca tam benim yokluğuma gelmesi nedeniyle uğrayamadığım babacığını kaybeden Fundacığıma tüm kalbimle sabırlar diliyorum.Babacığının ruhu şad mekanı cennet olsun diyorum amin.

Beni hissettğim kadarıyla hiç yalnız bırakmayan biliyorum her uğradığında yazan yazmadan gitmeyen Sevgili Belgin Güven'e sonsuz tşkler.

Bugünlük hoşgörün hemen iadelere başlamam lazım.Çok gezmem lazım çoookkk:)))

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !